Kurumsal

SMMM ŞİRKET PROFİLİ

Fatih Denetim SMMM A.Ş. titiz ve öncü hizmetleriyle, kaliteli kadrosu ve üstün donanımlı bilgisayar ağı ile GKGMİ ve ilgili mevzuat hükümlerince müşterilerinin muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, muhasebe, finansman, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlemlerini düzenlemek, kurumların verimliliğini ve karlılığını aynı zamanda rekabet gücünü arttıran çözümler sunmak üzere 1953 yılında kurulmuştur.

Kurumumuz ISO 9001 belgeli olmakla beraber, dünya standartlarını yakalamış bir hizmet anlayışına sahiptir.

Gelecekte müşterilerimizin mali alanlarda yeni konseptlerle, daha rahat çalışabilmeleri için dallarımızla ilgili yapılan araştırma ve projeleri destekleyip katılmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle, alanımızda gösterdiğimiz başarı ve tecrübelerimizle her zaman yanınızda olmayı umut ediyoruz.

YMM ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz, Yeminli Mali Müşavir Fatma Mevhibe Özgün direktifliğinde, konularında uzman 20 kişilik kadro ile 1996’dan beri, yüzü aşkın mükellef ile ulusal ve uluslararası alanda bireysel, kaliteli ve yüksek düzeyde vergi danışmanlığı sunmaktadır. Bu danışmanlık vergi beyannamelerinin düzenlenmesinden vergisel seçeneklerin (optimal vergileme) proaktiv yönetimine kadar devam eder.

Optimal bir vergi stratejisi günümüzde sadece karlılığı değil aynı zamanda yatırımların atraktivliğini de etkilemektedir.Amacımız müşterilerimizin faaliyetlerini vergi mevzuatlarına uygun olarak en etkin biçimde yapılandırılabilmeleri ve doğru vergi stratejilerine sahip olabilmeleri için danışmanlık hizmetleri vermektir.

Ayrıca, şirketimiz Türkiye deki vergi mevzuatında ki hızlı değişim ve karmaşıklığın mükelleflere yansıtılmaması için, mükelleflerin vergi konusunda ihtiyaç duyabilecekleri bütün ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmak üzere uzmanlaşmıştır. Özellikle; Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi, Katma Değer Vergisi, Vergi Anlaşmaları, Damga Vergisi, Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi, Emlak Vergisi, Gümrük Vergisi dışında kalan diğer dolaylı vergiler.